Siema
img1

Filozofia Pitti Style

Ubieramy i szyjemy, z pasji. Inspiracją do powstania Atelier Pitti Style stanowiło zderzenie włoskiej nonszalancji określanej terminem sprezzatura oraz stojącej do niej w kontrze elegancji angielskiego gentlemana. Postanowiliśmy zaszczepić pasją innych, jaką jest dla nas oryginalna, a jednocześnie klasyczna moda męska. Pitti Style korzysta z prawie 30-letniego know-how w szyciu najwyższej jakości garniturów, koszul, płaszczy oraz spodni. Ofertę uzupełniają wysmakowane dodatki oraz szyte ramowo buty. Nasz wykwalifikowany zespół stylistów pomoże skonfigurować oraz dobrać strój zgodnie z Państwa potrzebami i pragnieniami, wprowadzając w świat szycia miarowego.

Niepowtarzalna
atmosfera

Zdajemy sobie sprawę, że szycie eleganckiej odzieży to dla wielu mężczyzn wyjątkowe przeżycie. Dlatego postanowiliśmy zaaranżować nasze atelier w nietuzinkowej, kameralnej i intymnej przestrzeni. Z dala od głównych ulic handlowych, a jednocześnie 5 minut drogi od centrum, w willi na warszawskim Mokotowie stworzyliśmy miejsce przyjazne każdemu gentlemanowi i miłośnikowi mody. Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę podyskutować o męskim stylu, oddać się lekturze zgromadzonych przez nas książek i albumów, przy dobrej kawie, szklaneczce whisky czy cygarze.

img1
img1

Napisz do nas

Nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji i z chęcią udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania. Spotkania dotyczące szycia oraz zamówienia i przymiarki odbywają się po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu.